Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kateřina Brázová

Ve svém životě jsem žila spoustu rolí, zaměstnání v různých profesích. Absolvovala jsem kurzy, workshopy, školení …díky tomu jsem si užívala povolání zdravotní sestry na interním oddělení na jednotkách intenzivní péče. Měla jsem tu možnost jít s lidmi cestou alternativy a pečovat o své zdraví pomocí bylinek, masáží, reflexologie, facilitace, energetických procesů v rámci fyzického těla, duše a mysli.

Minimální pedagogické vzdělání jen prohloubilo tvorbu a čas strávený s dětmi. V těchto vodách se cítím jak ryba ve vodě, děti vnímám jako ten největší dar hned po životě samotném. Jsou pro mě největším zázrakem života. Jsou pro mě důkazem toho, že vše v životě je možné. Již v dětství padlo několik diagnóz o mé neplodnosti. A i přesto jsem se stala maminkou 4 dcer.

Děti, nejen ty vlastní, mě vedou k neustálým novým poznatkům a uvědoměním. Jsou nekonečnou studnicí lekcí na cestě poznání sebe sama, bezpodmínečné lásky a života samého. Jejich čistota a bezprostřednost a tvořivost mě nepřestane nikdy fascinovat a neustále mě vede k otázce …kdy jsme to zapomněli???

Porozumění mysli mě přivedlo ke spoustě odpovědím. A mám možnost s nimi jít po cestě sama k sobě, tvořit, užívat si a být součástí spousty krásných projektů. Díky Aka Pro (Akademii transformačních koučů a mentorů) jsem mohla přes vlastní transformaci uvidět svůj potenciál a jasnější vize své tvorby. Porozumění mi přivedlo do cesty nejen mého parťáka Páju pro naši společnou tvorbu - Pro radost v životě, nejste v tom sami, ale i další tvůrce. 

Česko Naslouchá a Naslouchání srdcem je pro nás tak přirozené jako dýchání a úplně stejně obohacující. Přináší nám neustále nové a čerstvé možnosti a prostor stejně jako kyslík do našich tkání a orgánů. Je to něco, čím budete obdarováni ať s námi půjdete jakoukoliv cestou v kterékoliv oblasti. Vždy Vám bude Nasloucháno. 

Vše již zmíněné vedlo k tvorbě, kterou Vám chceme nyní představit a žít ji s Vámi. 

S Láskou ………..

Pavel Krhoun

Jako spousta z nás jsem měl v životě to štěstí, prožít si mnoho těžkých chvil. Začalo to již v dětství, kdy naše rodina nebyla zrovna z těch ideálních a já se jako velmi malý začal bát o život svůj a mých blízkých. Od 13 roku života jsem zastával opačný názor na rodinu nežli většinová společnost. Rozhodně to nebylo, aby naše rodina zůstala pohromadě. Chtěl sem, aby se rodiče rozvedli a to peklo už skončilo.

To se nikdy nestalo a naši jsou až do teď spolu. Tato nespokojenost byl můj hnací motor v životě. Jak to jen šlo, vypadl jsem z domu a hurá poznávat svět. Přes několik prací jsem se nakonec stal profesionálním hasičem, kde jsem strávil 15 let svého života. Při tom všem jsem neustále v něčem podnikal. Byl jsem stromolezec a měl jsem docela úspěšné podnikání, ale z ničeho nic mi došlo, že být každý den na hranici smrti není to pravé, když jste otec od dvou úžasných synů a slezl jsem na zem. Začal jsem stavět různé stavby a nyní vedu malou stavební firmu STROM Plzeň s.r.o..

V mých 37 letech přišlo mé probuzení. Smrt mého o 4 roky mladšího bratra mě přinutila přemýšlet o životě trochu jinak. Došlo mi, že workoholismem se mé zdraví určitě nespraví a můj velmi smutný, kritický a velmi racionální postoj k životu mi určitě štěstí nepřinese. To byl můj začátek nového života. Skrze poznání sebe sama, studium transformativního koučinku a výživového poradenství jsem dnes jiný člověk. Mé poznání a znalosti v mnoha oborech bych Vám chtěl nyní nabídnout.